Na ulicama Novog Sada za sada neće biti novih punjača za električne automobile iako su na dve lokacije već napravljeni parkinzi sa tom namenom, a na trećoj će to biti urađeno narednih nedelja.
Popravka kolovoza na Bulevaru oslobođenja od danas, 3. jula radiće se na novoj deonici, od Bulevara oslobođenja od Bulevara cara Lazara do Ulice Maksima Gorkog.
Autobusi GSP-a na pojedinim linijama u ponedeljak, 3. jula menjaju trasu zbog rekonstrukcije kolovoza na Bulevaru oslobođenja, na trasi od Bulevara cara Lazara do ulica Maksima Gorkog/Braće Ribnikara.
Kolping Društvo Srbije povodom pete godišnjice rada "Vitaplan" kluba za starije osobe, organizuje zanimljiva predavanja i radionice za starije sugrađane.